Se afișează postările cu eticheta John O’Hurley. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta John O’Hurley. Afișați toate postările

Invitaţi noi în Magicienii din Waverly Place

Posted On 15:08 by Devoratorul de TV | 0 comentarii

De curând s-a filmat un nou episod al serialului "Magicienii din Waverly Place". De data aceasta Selena Gomez, David Henrie şi Jennifer Stone au avut un invitat special, pe John O’Hurley cu care s-au distrat de minune. Selena Gomez este gata pentru cel de-al patrulea sezon al serialului care va avea premiera în curând.
| edit post