În această seară la Antena 1 va debuta serialul "Heroes"- "Eroii" de la ora 23.15. Mulţi dintre cei care nu l-au văzut abia aşteaptă să fie prinşi de poveste, iar cei care ştiu povestea probabil se vor uita să-şi amintească. Mai mult, azi s-a anunţat când va debuta sezonul 4 în SUA. Premiera va avea loc pe 21 septembrie si va avea o mulţime de surprize.
În această seară la Antena 1 va debuta serialul "Heroes"- "Eroii" de la ora 23.15. Mulţi dintre cei care nu l-au văzut abia aşteaptă să fie prinşi de poveste, iar cei care ştiu povestea probabil se vor uita să-şi amintească. Mai mult, azi s-a anunţat când va debuta sezonul 4 în SUA. Premiera va avea loc pe 21 septembrie si va avea o mulţime de surprize.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
http://gossip-tv.blogspot.com/2009/07/diseara-incepe-heroes-la-antena-1.html?showComment=1246890679556#c6591179285069866582'> 6 iulie 2009 la 17:31
Eu nu mai am rabdare!! Am vazut toate filmuletzele dupa youtube cu ei..si cand e reclama la tv stau fix @-) parca as fi hiponotizata:D
8->
http://gossip-tv.blogspot.com/2009/07/diseara-incepe-heroes-la-antena-1.html?showComment=1250103705382#c3965509454811993519'> 12 august 2009 la 22:01
si al doilea sezon???