Noi vedete in "State de Romania"

Posted On 10:46 by Devoratorul de TV |


Din echipa serialului "State de Romania", care va fi difuzat la Pro TV din toamnă, va face parte şi Bebe Cotimanis, pe care il ştiţi din "Lacrimi de iubire", "Daria, iubirea mea" sau "Doctori de mame". Actorul îl va interpreta pe Marcel Florentin Popeanga, prieten în copilărie cu State şi actualul primar al comunei unde ajunge şi Familia Potcovaru. Un tip dur, genul de ţăran parvenit, acesta este într-o permanentă competiţie cu State, cu care de altfel are o grămadă de conflicte. Tot în acest serial va mai juca şi Alexandra Ignat, care a participat la concursul "În al 9 lea cer" de Acasă. Ea o va interpreta pe Lilica, şefă peste oamenii lui State, fiind foarte descurcăreaţă şi extrem de bine informată. Voi reveni cu amanunte.
edit post
0 Response to 'Noi vedete in "State de Romania"'

Trimiteți un comentariu