O nouă melodie semnată Leighton Meester din "Gossip Girl"

Posted On 11:49 by Devoratorul de TV |

edit post
1 Response to 'O nouă melodie semnată Leighton Meester din "Gossip Girl"'
  1. Anonim
    http://gossip-tv.blogspot.com/2009/07/o-noua-melodie-semnata-leighton-meester.html?showComment=1246908780341#c3083645624735424059'> 6 iulie 2009 la 22:33

    Recunosc ca nu m-am omorat pana acum dupa Leighton Meester, dar imi gadila placut urechea muzicala. Imi place GOSSIP TV. Tineti-o tot asa!!!

     

Trimiteți un comentariu