Prima fotografie a Adelei Popescu si gasca din vacanta

Posted On 18:13 by Devoratorul de TV |

Desi s-au intors de o saptamana din vacanta, abia acum Adela a oferit fanilor o fotografie alaturi de colegii ei din "Ingerasii" si "Regina". In Grecia au fost in total 18 oameni, cu fratii si iubitul Adelei, iubitul Danei Rogoz, fiul Danei Dembinski, Bogdan Albulescu si Alina Grigore dar si Ioana Scarlatescu, din "Ingerasii si verisoara Adelei. "Aveam senzatia, cand ma trezeam dimineata, ca marea este in curtea mea, de asta imi este cel mai dor acum. In plus, a fost prima vacanta, dupa cele din copilarie, in care am mers impreuna cu fratii mei. A fost perfect, stateam pana dimineata la piscina, jucam mima, sah, table, am facut chiar baie noaptea in mare cu totii”, marturiseste Adela Popescu, vedeta din "Ingerasii" si cea care din toamna va fi "Aniela" in primul serial de epoca de la Acasa. Actorii au fost foarte fericiti caci pe unde mergeau erau recunoscuti de cei aflati in vacanta si salutati. Bune prietene, Adela, Dana si Alina, au profitat de fiecare clipa de vacanta pentru a se distra si pentru a face cumparaturi. “M-am amuzat pentru ca Adela si Alina s-au ferit de soare, iar eu m-am bronzat foarte mult. La un moment dat, chiar mi-au spus ca o sa plec cu tot soarele acasa”, spune Dana Rogoz. Iar Adela spune ca ’’m-am inteles excelent cu fetele, am facut si cumparaturi, desi nu erau foarte multe magazine ne placea sa cotrobaim printre suveniruri si am cumparat multe cadouri pentru cei de acasa. In vacanta m-am simtit ca in tabara, inconjurata de prieteni. Am fost un grup mare si unit si ne-am distrat ca niste adolescenti’’. Revin cu amanunte...
edit post
0 Response to 'Prima fotografie a Adelei Popescu si gasca din vacanta'

Trimiteți un comentariu